Služby

O nás a nabízených službách:

Obchodu a výrobě v oblasti textilu, pracovních a ochranných oděvů, bot, rukavic a pomůcek se věnujeme již od roku 1992. Díky získaným zkušenostem a potřebnému zázemí Vám můžeme nabídnout kvalitní služby a komplexní řešení pro tyto oblasti:  • Obchod s pracovními oděvy, pomůckami a textilní metráží.
 
  • Výšivka (příp. potisk) reklamního loga atp.
 
  • Zakázková textilní výroba
 

V případě zájmu nás kontaktujte a podle zadání obratem vytvoříme konkrétní nabídku.
 

Výšivka / potisk:

Výšivka / potisk:       Většina firem, klubů nebo aktivních jedotlivců je na svůj název, logo nebo slogan právem hrdá. Logo není jen reklama, ale něco víc. Označuje někoho, kdo to myslí vážně. Ať už je to velká společnost s vlastní image, parta dobrých instalatérů, místní hasiči, nebo sportovní oddíl..
  • Výšivka (doporučujeme)
Je možné ji vyhotovit jak na podkladovou látku a přišít k podkladu (lze odpárat - sponzoring atp.) nebo přímo na látku oděvu. Vyšívat lze i na silnější materiály (bundy, podsedlové dečky atp.). Pro pružné materiály (trika, moderní materiály)  doporučujeme výšivku. Za téměř stejnou cenu je zdobnější a mnohem více odolnější. Pomocí rúzných druhů nití a směru stehů lze vytvořit velmi efektní výšivku.
  • Potisk barvou na látky
Levnější, většinou formou přišití látky potištěné požadovaným vzorem. Používáme stálé kvalitní barvy.


Pro obě varianty lze použít kombinézy, bundy, trička, prapory, pokrývky.. atd. Zadání přijímáme na CD-ROM, či e-mailem ve formátu .jpg (případně .tif, .bmp) nebo v grafickém návrhu v měřítku 1:1.  Konkrétní cena záleží na složitostí zadání (počet barev, použité materiály, počet stehů, náročnost šablony). Skládá se z paušální ceny za program na výšivku (běžně cca 200 - 500 Kč ) a ceny za vytisknutý/vyšitý kus.

  

Zakázková textilní výroba:

Zakázková textilní výroba: Nevyhoje-li Vám naše současná nabídka nebo nezapadá-li do image Vás a Vaší společnosti jsme schopni ve spolupráci s Vámi vytvořit či upravit téměř cokoliv na míru za příznivou cenu.
  • Volba použitého materiálu, střihu, barvy, kapsy na mobil..
  • Vyšití, přišití a potisk loga
  • Nadměrné velikosti
  • Speciální textilní výroba (průmysl, pohřebnictví, chovatelství.. )

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají cookies. Bližší informace naleznete na stránce o ochraně osobních údajů.